O nás

Milí návštevníci, kliknutím na tento odkaz ste urobili prvý významný krok k štúdiu anglického jazyka. Vedieť, kto vám bude poskytovať jazykové služby a najmä, kto vás bude v najbližších mesiacoch učiť, je tá najdôležitejšia informácia. Preto dovoľte, aby sme sa predstavili.

Po ukončení päťročného jazykovedného štúdia na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre sa nám otvorili mnohé dvere, no žiadna z možných ciest, ktorými sme sa mohli vydať, nás nenapĺňala tak, ako odovzdávať svoje vedomosti a skúsenosti iným študentom. Práve vidina pokroku u iných bola vždy našou najväčšou inšpiráciou, ktorá dala podnet k založeniu vlastnej jazykovej školy. Takto sa náš sen stal doslova skutočnosťou a neustále trvá.

Ako súkromná jazyková škola sme začali prevádzkovať svoju činnosť v auguste 2013 na Pribinovej ulici č. 11 v Hlohovci. Či už ste miestni, alebo do Hlohovca dochádzate, zrejme túto ulicu poznáte pod známym názvom „kocková ulica“. Našim študentom ponúkame skupinové a individuálne kurzy anglického jazyka v príjemnom prostredí, iba tri minúty chôdze od centra mesta v novozrekonštruovanom mestskom domčeku. V súčasnosti poskytujeme kurzy všeobecnej angličtiny pre dospelých i pre deti, kurzy obchodnej angličtiny pre firmy či prípravné kurzy na maturitu alebo skúšky Cambridge English a IELTS. Súčasťou našich služieb je tiež slovenčina pre cudzincov (Slovak for Foreigners).

Vďaka mnohým spokojným študentom sme v septembri 2014 rozšírili oblasť svojho pôsobenia aj do Nitry na Sládkovičovu ulicu č. 11.

Prečo práve my

V našej jazykovej škole veríme, že každý študent je jedinečná osobnosť a preto nie je možné nasledovať jedinú fixnú metódu výučby jazyka či presadzovať tradične zakorenené pravidlá a jazykové dogmy. Prioritou je pre nás vždy študent, teda VY - aké sú vaše ciele a čo chcete štúdiom jazyka dosiahnuť. To je dôvod, prečo je každá vyučovacia hodina jedinečná, rôznorodá a pestrá. Považovali by sme za veľkú škodu nevyužiť to obrovské bohatstvo interaktívnych materiálov, ktoré súčasná moderná éra ponúka a ktoré pomáhajú hravo budovať všetky nevyhnutné jazykové zručnosti.

Študentom vždy ponúkame perspektívu a stabilný jazykový rozvoj, pričom ich štúdium dôsledne monitorujeme a upevňujeme všetky nové, čerstvo nadobudnuté znalosti.

Efektívne výsledky našej práce sú primárne založené na:

interaktívnej výučbe - stabilnom rozvoji a perspektíve - sledovaní vášho pokroku.

Chcem vedieť viac...

Čo získate, ak sa prihlásite na niektorý z našich kurzov:

  • plnohodnotné jazykové vzdelávanie pod dohľadom kvalifikovaných učiteľov,
  • vzdelávanie v malých skupinkách podporené modernou a interaktívnou literatúrou (ktorú zabezpečíme),
  • harmonické budovanie všetkých jazykových zručností so zameraním na každodenný funkčný jazyk,
  • neustálu motiváciu, priebežné testovanie a monitorovanie vášho pokroku,
  • učebný materiál s audio- a videonahrávkami živého jazyka,
  • profesionálny prístup,
  • bezplatné otestovanie,
  • bezplatnú ukážkovú hodinu,
  • bezplatné jazykové poradenstvo.

Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás.

objavte svoje anglické JA

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO NITRA
Sládkovičova 11, 949 01 Nitra

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO HLOHOVEC
Pribinova 11, 920 01 Hlohovec

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x