Veľmi pekne ďakujeme Jazykovej škole GO…. Čas strávený na individuálnych hodinách bol pre nás skutočne dobrou investíciou. Osobný prístup a veľmi dobrá štruktúra hodín bola zárukou postupu našich jazykových znalostí. Priestory na výučbu aj materiálne vybavenie školy sú na vysokej úrovni a my sme sa ako študenti cítili skutočne dobre. Lektori sa na individuálnych hodinách prispôsobia Vášmu tempu tak, aby ste stíhali všetko potrebné, mali čas na otázky a zároveň ste dodržali štúdijný plán. Veľmi milo a ochotne vždy vyšli v ústrety našim pracovným a časovým možnostiam. Veľká Vďaka za všetko a želáme Vám ešte mnoho spokojných študentov.
