Kariéra

Jazyková škola GO momentálne hľadá kandidátov na pozíciu:

lektor/lektorka anglického jazyka - pobočka Jazykovej školy GO Hlohovec, Pribinova 11 - nástup IHNEĎ

Popis a náplň pracovnej pozície:

Práca na polovičný úväzok, dohodu, živnosť alebo platenú študentskú prax na čiastočnú výpomoc 1 až 4-krát týždenne na 6 až 8 hodín denne. Kandidát bude zodpovedný za výučbu anglického jazyka všetkých jazykových úrovní a vekových kategórií ako aj za prípravu na vyučovanie v čase od 12.00 do 20.30 v dňoch od pondelka do štvrtku. Ponúkame motivujúce platobné ohodnotenie a podrobné zaškolenie do celého učebného systému. Lektor si prácu nemusí nosiť domov, všetky učebnice a materiály potrebné na výučbu dostane priamo v škole. V priestoroch jazykovej školy je k dispozícii tlačiareň, pripojenie na internet a malá knižnica učebných materiálov. V tesnej blízkosti školy sa nachádza útulná kaviareň, potraviny a reštaurácia.

lektor/lektorka anglického jazyka - pobočka Jazykovej školy GO Nitra, Sládkovičova 11 - nástup september 2018

Práca na polovičný úväzok, dohodu, živnosť alebo platenú študentskú prax na čiastočnú výpomoc 1 až 4-krát týždenne na požadovaný počet hodín, ktorý sa môže meniť podľa vyťaženosti školy. Kandidát bude zodpovedný za výučbu anglického jazyka všetkých jazykových úrovní a vekových kategórií ako aj za prípravu na vyučovanie kedykoľvek od 8.00 do 20.30 v dňoch od pondelka do štvrtku. Ponúkame motivujúce platobné ohodnotenie a podrobné zaškolenie do celého učebného systému. Lektor sa na výučbu môže pripravovať doma alebo priamo v jazykovej škole, a teda všetky potrebné učebnice a materiály na výučbu sú dostupné priamo v priestoroch jazykovej školy, kde môže lektor používať aj tlačiareň a pripojenie na internet.

Požiadavky na zamestnanca:

- ukončené vysokoškolské vzdelanie 1., 2. alebo 3. stupňa v odbore anglický jazyk - učiteľský alebo prekladateľský smer,

- študent vysokej školy v odbore anglický jazyk - učiteľský alebo prekladateľský smer,

- skúsenosti s výučbou výhodou, ale nie podmienkou,

- ochota vyučovať a neustále pracovať na svojom jazykovom a osobnostnom rozvoji,

- trpezlivosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita,

- vodičský preukaz výhodou.

Ak by ste pre nás chceli pracovať a pripojiť sa k nášmu tímu lektorov, zašlite nám váš životopis na info@jazykovaskolago.sk. Veľmi radi si s vami dohodneme termín pracovného pohovoru.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Spoznajte náš tím lektorov

objavte svoje anglické JA

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO NITRA
Sládkovičova 11, 949 01 Nitra

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO HLOHOVEC
Pribinova 11, 920 01 Hlohovec

Mobilná verzia