Kariéra

Jazyková škola GO momentálne hľadá kandidátov na pozíciu:

lektor/lektorka anglického jazyka - pobočka Jazykovej školy GO Hlohovec, Pribinova 11 - nástup IHNEĎ - práca na dohodu, živnosť alebo ako platená prax pre študentov anglického jazyka v učiteľskom alebo prekladateľskom smere

Popis a náplň pracovnej pozície:

Práca na dohodu, živnosť alebo platenú študentskú prax na čiastočnú výpomoc 1 až 4-krát týždenne. Kandidát bude zodpovedný za výučbu anglického jazyka rozličných jazykových úrovní a vekových kategórií, ako aj za prípravu na vyučovanie v dňoch od pondelka do štvrtku. Množstvo odučených dní a hodín závisí od možností a ochoty kandidáta. Ponúkame motivujúce platobné ohodnotenie, garantujeme väčší počet odučených hodín v jednom učebnom dni (práca je teda vhodná aj pre kandidáta, ktorý by musel dochádzať), ako aj podrobné zaškolenie do celého učebného systému a priebežné školenia na metodiku výučby, na ktorých kandidát získava ešte vyššie sebavedomie a uplatňuje získané vedomosti v ďalšej učebnej praxi. Lektor si prácu nemusí nosiť domov, všetky učebnice a materiály potrebné na výučbu dostane priamo v škole. Rovnako tak si lektor nemusí chystať svoje vlastné učebné osnovy. V priestoroch jazykovej školy je k dispozícii tlačiareň, pripojenie na internet a malá knižnica učebných materiálov, a teda sa lektor môže pripravovať na výučbu priamo v priestoroch školy. V tesnej blízkosti školy sa nachádza útulná kaviareň, potraviny a reštaurácia. Práca v príjemnom prostredí, v mladom a priateľskom kolektíve.

Odmena: OD 7 EUR/vyučovacia hodina (podľa pracovných skúseností a kvalifikácie kandidáta a podľa formy spolupráce)

lektor/lektorka anglického jazyka - pobočka Jazykovej školy GO Nitra, Sládkovičova 11 - nástup IHNEĎ - práca na dohodu, živnosť alebo ako platená prax pre študentov anglického jazyka v učiteľskom alebo prekladateľskom smere

Práca na dohodu, živnosť alebo platenú študentskú prax na čiastočnú výpomoc 1 až 4-krát týždenne na požadovaný počet hodín, ktorý sa môže meniť podľa vyťaženosti školy. Kandidát bude zodpovedný za výučbu anglického jazyka rozličných jazykových úrovní a vekových kategórií, ako aj za prípravu na vyučovanie v dňoch od pondelka do štvrtku. Množstvo odučených hodín a dní závisí od možností a ochoty kandidáta. Ponúkame motivujúce platobné ohodnotenie a podrobné zaškolenie do celého učebného systému. Lektor sa na výučbu môže pripravovať doma alebo priamo v jazykovej škole, a teda všetky potrebné učebnice a materiály na výučbu sú dostupné priamo v priestoroch jazykovej školy, kde môže lektor používať aj tlačiareň a pripojenie na internet. Práca v príjemnom prostredí, v mladom a priateľskom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca:

- ukončené vysokoškolské vzdelanie 1., 2. alebo 3. stupňa v odbore anglický jazyk - učiteľský alebo prekladateľský smer,

- študent vysokej školy v odbore anglický jazyk - učiteľský alebo prekladateľský smer,

- anglický certifikát o jazykovej kompetencii na úrovni C1 alebo C2,

- skúsenosti s výučbou výhodou, ale nie podmienkou,

- ochota vyučovať a neustále pracovať na svojom jazykovom a osobnostnom rozvoji,

- trpezlivosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita.

Ak by ste pre nás chceli pracovať a pripojiť sa k nášmu tímu lektorov, zašlite nám váš životopis na info@jazykovaskolago.sk. Veľmi radi si s vami dohodneme termín pracovného pohovoru.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Spoznajte náš tím lektorov

objavte svoje anglické JA

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO NITRA
Sládkovičova 11, 949 01 Nitra

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO HLOHOVEC
Pribinova 11, 920 01 Hlohovec

Mobilná verzia