Individuálne kurzy angličtiny

Nevyhovujú vám z časového hľadiska termíny skupinových kurzov alebo máte pocit, že napredujete rýchlejšie ako iní študenti? Možno ste jazykovo zručnejší a potrebujete iba doladiť niektoré stránky vášho anglického JA. V tom prípade je jazykový kurz formou individuálneho štúdia rozumnou alternatívou. Individuálne kurzy angličtiny vám radi poskytneme priamo v našich priestoroch v Nitre alebo v Hlohovci.

V našej jazykovej škole veríme,

že každý študent je jedinečná osobnosť so špecifickými potrebami, ktoré za žiadnych okolností neignorujeme. Naopak radi s vami prekonzultujeme všetky možnosti štúdia a zistíme, či vám môžeme ponúknuť niečo z našej pestrej palety učebníc a materiálov, alebo bude potrebné vypracovať úplne iný učebný plán. Radi vám pomôžeme naučiť sa aj obchodnú angličtinu či pripraviť sa na skúšky Cambridge English.

Vždy berieme do úvahy vaše ciele – čo chcete štúdiom jazyka dosiahnuť, čo konkrétne sa chcete naučiť a najmä za aký čas. Princíp je veľmi jednoduchý – vy viete „čo“ a my vieme „ako“. Stačí už len začať - kedykoľvek počas roka.

Aby sme nezabudli - ak sa prihlásite na individuálny kurz angličtiny v Nitre na Sládkovičovej 11, získate teraz ako darček ku kurzu skvelú anglickú audio knihu.

Ponuka individuálnych kurzov angličtiny

už od 12 EUR/50 minút

10 vyučovacích hodín  50 minútové balíčky   90 dní platnosť

Program Single120€
Program Double120€
Program Party150€190€

V cene nie je zahrnutý učebný materiál.

Individuálne hodiny sa platia na 10 vyučovacích hodín vopred (1 séria hodín).

V rámci série hodín má študent možnosť rezervovať si termíny výučby.

Jednotlivá platba

16€
jeden študent
dvaja študenti
24€
traja študenti
štyria študenti
objavte svoje anglické JA

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO NITRA
Sládkovičova 11, 949 01 Nitra

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO HLOHOVEC
Pribinova 11, 920 01 Hlohovec

Mobilná verzia