Nové skupinové kurzy angličtiny v Nitre

Nevybrali ste si z ponuky skupinových kurzov angličtiny z nášho aktuálneho harmonogramu? To nie je vôbec žiadny problém. Ponúkame vám možnosť vyskladať si vlastný kurz presne podľa svojich predstáv. V našich skupinových kurzoch angličtiny je vždy maximálne 6 študentov, vďaka čomu môžeme poskytnúť najvyššiu kvalitu výučby každému študentovi v skupine. Tento počet študentov je naša garancia kvality, s ktorou dosahujeme najlepšie výsledky. Znamená to, že po otvorení vami zvoleného kurzu v plnom počte študentov sa prihlasovanie do skupiny uzavrie a neprihlási sa už nikto iný.

Ako si môžem vyskladať svoj vlastný kurz?

Naša jazyková škola sa v rámci svojich učebných kapacít snaží každoročne vytvárať širokú škálu kurzov angličtiny pre verejnosť. Aby sme mohli optimálne fungovať a poskytovať najvyššiu kvalitu služieb, je potrebné mať veľmi presný systém práce a s vysokou presnosťou dodržiavať harmonogram všetkých našich skupinových i individuálnych kurzov.

A preto sme sa rozhodli popri našich jazykových kurzoch s fixným harmonogramom poskytnúť študentom možnosť vytvoriť si svoj vlastný skupinový kurz v dňoch a časoch, ktoré vám budú ideálne vyhovovať.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché! Ak sa vám neušlo miesto v skupinových kurzoch, prípadne vám nevyhovuje stanovený harmonogram ponúkaných alebo prebiehajúcich kurzov, je možné vybrať si vami preferované parametre kurzu v doleuvedenom formulári. Jazykové kurzy otvárame neustále a kedykoľvek počas roka. Niektoré sa končia, niektoré sa začínajú. A niektoré jednoducho trvajú už zopár krásnych rokov...

Stačí si vybrať z našej ponuky a určite vás budeme kontaktovať ihneď, ako nájdeme ďalších záujemcov, ktorí vyhľadávajú presne ten istý typ kurzu angličtiny ako vy.

Odoslanie formuláru je úplne nezáväzné. Pohodlne sa usaďte a všetku prácu nechajte na nás.

Nezáväzný formulár na zaradenie
do skupinového kurzu angličtiny

* Zvoľte miesto výučby
* Zvoľte si úroveň kurzu
* Zvoľte si intenzitu kurzu
* Zvoľte si čas výučby
* Ako ste sa o nás dozvedeli?
Vyplňte svoje údaje
* Meno:
* Priezvisko:
Titul:
* Tel. č.:
* Email:
* Email ešte raz:

Odoslanie uvedeného formulára je nezáväzný a bezplatný dopyt po jazykových službách. Prihlásenie sa stáva záväzné až po odoslaní a vyplnení záväznej online prihlášky a jej potvrdenia, a to podľa obchodných podmienok jazykovej školy.

objavte svoje anglické JA

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO NITRA
Sládkovičova 11, 949 01 Nitra

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO HLOHOVEC
Pribinova 11, 920 01 Hlohovec

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x