Nové skupinové kurzy angličtiny v Nitre

Nevybrali ste si z ponuky skupinových kurzov angličtiny z nášho aktuálneho harmonogramu? To nie je vôbec žiadny problém. Ponúkame vám možnosť vyskladať si vlastný kurz presne podľa svojich predstáv. V našich skupinových kurzoch angličtiny je vždy maximálne 6 študentov, vďaka čomu môžeme poskytnúť najvyššiu kvalitu výučby každému študentovi v skupine. Tento počet študentov je naša garancia kvality, s ktorou dosahujeme najlepšie výsledky. Znamená to, že po otvorení vami zvoleného kurzu v plnom počte študentov sa prihlasovanie do skupiny uzavrie a neprihlási sa už nikto iný.

Ako si môžem vyskladať svoj vlastný kurz?

Naša jazyková škola sa v rámci svojich učebných kapacít snaží každoročne vytvárať širokú škálu kurzov angličtiny pre verejnosť. Aby sme mohli optimálne fungovať a poskytovať najvyššiu kvalitu služieb, je potrebné mať veľmi presný systém práce a s vysokou presnosťou dodržiavať harmonogram všetkých našich skupinových i individuálnych kurzov.

A preto sme sa rozhodli popri našich jazykových kurzoch s fixným harmonogramom poskytnúť študentom možnosť vytvoriť si svoj vlastný skupinový kurz v dňoch a časoch, ktoré vám budú ideálne vyhovovať.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché! Ak sa vám neušlo miesto v skupinových kurzoch, prípadne vám nevyhovuje stanovený harmonogram ponúkaných alebo prebiehajúcich kurzov, je možné vybrať si vami preferované parametre kurzu v doleuvedenom formulári. Jazykové kurzy otvárame neustále a kedykoľvek počas roka. Niektoré sa končia, niektoré sa začínajú. A niektoré jednoducho trvajú už zopár krásnych rokov...

Stačí si vybrať z našej ponuky a určite vás budeme kontaktovať ihneď, ako nájdeme ďalších záujemcov, ktorí vyhľadávajú presne ten istý typ kurzu angličtiny ako vy.

Odoslanie formuláru je úplne nezáväzné. Pohodlne sa usaďte a všetku prácu nechajte na nás.

Nezáväzný formulár na zaradenie
do skupinového kurzu angličtiny

* Zvoľte miesto výučby
* Zvoľte si úroveň kurzu
* Zvoľte si intenzitu kurzu
* Zvoľte si čas výučby
* Ako ste sa o nás dozvedeli?
Vyplňte svoje údaje
* Meno:
* Priezvisko:
Titul:
* Tel. č.:
* Email:
* Email ešte raz:

Odoslanie uvedeného formulára je nezáväzný a bezplatný dopyt po jazykových službách. Prihlásenie sa stáva záväzné až po odoslaní a vyplnení záväznej online prihlášky a jej potvrdenia, a to podľa obchodných podmienok jazykovej školy.

objavte svoje anglické JA

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO
Pribinova 375/11, 920 01 Hlohovec

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x