Ponuka práce

Jazyková škola GO momentálne hľadá kandidátov na pozíciu:

lektor/lektorka anglického jazyka - Jazyková škola GO, s.r.o., Pribinova 375/11, 920 01 Hlohovec - nástup ASAP - práca na dohodu, živnosť alebo ako platená prax pre študentov anglického jazyka v učiteľskom alebo prekladateľskom smere

NÁSTUP: ihneď

Popis a náplň pracovnej pozície:

Práca na dohodu, živnosť alebo platenú študentskú prax na 1 až 5 dní v týždni. Kandidát bude zodpovedný za výučbu anglického jazyka rozličných jazykových úrovní a vekových kategórií, ako aj za prípravu na vyučovanie. Množstvo odučených dní a hodín závisí od možností a ochoty kandidáta. Ponúkame motivujúce platobné ohodnotenie, garantujeme väčší počet odučených hodín v jednom učebnom dni (práca je teda vhodná aj pre kandidáta, ktorý by musel dochádzať), ako aj podrobné zaškolenie do celého učebného systému a priebežné školenia na metodiku výučby, na ktorých kandidát získava ešte vyššie sebavedomie a uplatňuje získané vedomosti v ďalšej učebnej praxi. Lektor si prácu nemusí nosiť domov, všetky učebnice a materiály potrebné na výučbu dostane priamo v škole. Rovnako tak si lektor nemusí chystať svoje vlastné učebné osnovy. V priestoroch jazykovej školy je k dispozícii tlačiareň, pripojenie na internet a malá knižnica učebných materiálov, a teda sa lektor môže pripravovať na výučbu priamo v priestoroch školy. V tesnej blízkosti školy sa nachádza útulná kaviareň, potraviny a reštaurácia. Práca v príjemnom prostredí, v mladom a priateľskom kolektíve.

Požiadavky na kandidáta:

- ukončené vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa v odbore učiteľstvo alebo prekladateľstvo (anglický jazyk);

- skúsenosť s vyučovaním výhodou, no nie podmienkou;

- komunikatívnosť, trpezlivosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa;

- schopnosť pracovať v kolektíve;

Odmena: 7-12 EUR/vyučovacia hodina (podľa pracovných skúseností a kvalifikácie kandidáta a podľa formy spolupráce)

Ak by ste pre nás chceli pracovať a pripojiť sa k nášmu tímu lektorov, zašlite nám váš životopis na info@jazykovaskolago.sk. Veľmi radi si s vami dohodneme termín pracovného pohovoru.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.